ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 191 “АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ”!

28.06.2023 року на факультеті будівництва та транспорту СНАУ відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт бакалаврів за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування” в межах атестаційного екзамену. Захист відбувавася у змішаній формі, студенти-іноземці захищалися дистанційно. Були представлені цікаві інноваційні проєкти за актуальними для міста Суми та в цілому України тематиками: житлові комплекси з обслуговуванням, ветеринарна клініка, офісні та торгівельно-розважальні центри, загальноосвітня школа, центр дитячого розвитку, готелі. Голова екзаменаційної комісії директор ТОВ “Крокус Інжиніринг” Лащ Богдан Миколайович відмітив високий рівень підготовки здобувачів та наголосив на актуальності фахівців в галузі архітектури та будівництва для Сумського регіону, особливо враховуючи фактор післявоєнної відбудови. Вітаємо підготовлених фахівців-архітекторів з успішним захистом і бажаємо успіхів у професійній діяльності та подальшому навчанні.