Вручення атестатів доцента. Щирі вітання нашим колегам!

31 серпня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, на якій головував ректор університету, академік НААН України Володимир Ладика, привітавши студентів та колег з початком навчального процесу.
До початку навчального року було присвячене урочисте засідання вченої ради Сумського НАУ, де були присутні почесні гості: заступниця голови Сумської обласної державної адміністрації Медвідь Вікторія Юріївна, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова Вікторія Павлівна, депутат Верховної Ради України Ананченко Михайло Олегович, заслужений архітектор України, головний архітектор Сумської області Биков Володимир Борисович, голова Сумської обласної ради, голова Наглядової ради Федорченко Віктор Михайлович, депутат обласної  ради Кужель Оксана Василівна.
В ході цього заходу ректор університету Володимир Іванович Ладика  вручив атестати доцента співробітникам будівельного факультету:
Богінській Людмилі Олексіївні (кафедра будівництва та експлуатації будівель, доріг та транспортних споруд),
Савченку Олександру Сергійовичу (кафедра будівельних конструкцій),
Бородаю Дмитру Сергійовичу (кафедра архітектури та інженерних вишукувань),
Бородаю Артему Сергійовичу (кафедра архітектури та інженерних вишукувань). Щиро вітаємо наших колег!

Вручення грамот Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації здійснив  головний архітектор Сумської області Биков Володимир Борисович та голова Сумської обласної ради  Федорченко Віктор Михайлович.
Урочиста церемонія засідання вченої ради Сумського НАУ була завершена побажаннями усім присутнім миру, добробуту, злагоди та здоров’я та вдячністю, що завітали на свято.