ВСТУПНІ ФАХОВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ

Розпочалася вступна компанія на факультеті будівництва та транспорту з творчого конкурсу на спеціальність 191 Архітектура та містобудування ступеня освіти «Бакалавр», який проводився 11-го та 18-го липня для вступників, що претендують на бюджетне фінансування.

19-го червня пройшов іспит для абітурієнтів на здобуття  ступеня освіти «Магістр» спеціальності 275 «Транспортні технології».

19-го та 20-го червня відбувся іспит вступників на здобуття  ступеня освіти «Магістр» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» денної та заочної форм навчання.  В ньому брали участь ті абітурієнти, які успішно склали ЄВІ та можуть претендувати на бюджетне фінансування.

Вступні випробування проводились з урахуванням безпеки абітурієнтів в спеціальних приміщеннях-укриттів СНАУ, які обладнанні у вигляді навчальних аудиторій.

Абітурієнти, які знаходилися за межами Сумської області, та військовозобов’язані мали можливість скласти вступний фаховий іспит за допомогою дистанційних технологій з ідентифікацією в ZOOM.

Ми вітаємо наших абітурієнтів та раді, що вони обрали саме наші спеціальності, які спрямовані на навчання фахівців з галузі постачання, логістики, відновлення та відбудови нашої країни.

ГОЛОВНЕ ! Абітурієнти! Чекаємо вас на творчому конкурсі, який буде проводитися 25-го та 31-го липня для пільгових категорій для вступу на СВО “Бакалавр” спеціальності 191 Архітектура та містобудування