З  Днем захисника і захисниці України!

14 жовтня – День захисника і захисниці України  – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

Ми всі: викладацький штат та студенти будівельного факультету вітаємо наших чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто зараз стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини! Ви – сіль нашої землі, достойні нащадки українського козацтва, сильні, стійкі, сміливі і хоробрі.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та перемог над ворогом! Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

Ми горді тим, що студенти нашого будівельного факультету та випускники минулих років також зараз боронять нашу землю на фронтах цієї жорстокої  та несправедливої війни у лавах ЗСУ та у ТРО. У свою чергу, ми молимося за наших захисників, робимо усе можливе, щоб стійко тримати тили. Хлопці, ми чекаємо на ваше повернення, вклоняємося перед вашою силою, мужністю та патріотизмом. Всі ми впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, як Ви, нас точно чекає Перемога.

День вшанування наших захисників та захисниць був вибраний не випадково: цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, гідними наступниками яких є всі сьогоднішні захисники нашої Батьківщини, а з давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни!

Слава Україні!

З Днем захисника і захисниці України!