24-27 квітня 2023 року на ФАКУЛЬТЕТІ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ СНАУ відбулась атестація здобувачів освіти у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи СО «Бакалавр» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» заочної форми навчання. Виходячи з реалій воєнного стану в Україні частина здобувачів захищала роботу за дистанційними технологіями.

Засідання екзаменаційної комісії вітальним словом відкрив Голова екзаменаційної комісії, директор  ПрАТ «Сумський промпроект» Гречаниченко М.М. Членами  ЕК були: Коваленко М.П., Циганенко Л.А., – декан факультету будівництва та транспорту, Душин В.В., Луцьковський В.М., Срібняк Н.М., Бородай Д.С.

Написання кваліфікаційних робіт відбувалося в період воєнного стану, що, звичайно, додало труднощів під час їх підготовки, адже в таких умовах довелося використовувати різні способи комунікації  студентів і науково-педагогічних працівників. Проте факультет має достатній досвід застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Саме тому атестація відбулася на високому рівні. Усі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на плагіат програмою «StrikePlagiarism», що проводив відділ якості освіти СНАУ.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт, бажаємо плідної професійної діяльності, яка спрямована на відбудову нашої Батьківщини та запрошуємо продовжити навчання на здобуття ОС «Магістр»!