З 22 по 26 березня 2024 року на факультеті будівництва та транспорту відбувся черговий захист кваліфікаційних робіт здобувачів СО Магістр за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.
Кваліфікаційні роботи мали досить різноманітні напрямки будівельної галузі: від тих, що мали ґрунтовні теоретичні дослідження до практично-орієнтовних, які розкривали питання відновлення будівельних конструкцій, будівель та споруд, питання проектування захисних укриттів в існуючих будівлях, враховуючі ситуацію, яка склалася в нашому регіоні та об’єктів агропромислового призначення.
З урахуванням ситуації, що пов’язана з частими повітряними тривогами, захист кваліфікаційних робіт відбувався у приміщенні подвійного призначення (захисне укриття) головного корпусу СНАУ, що забезпечило безперебійну роботу атестаційної комісії та захист здобувачів освіти. Здобувачі освіти, що не мали можливість бути присутніми на захисті доєднувались за допомогою zoom конференції, з ідентифікацією та відповідною демонстрацією презентаціє своєї кваліфікаційної роботи. Процес захисту фіксувався шляхом відеозапису.
Під час захисту студенти представили свої роботи перед експертною комісією, яка складалася з викладачів та фахівців з галузі будівництва. Вони розкрили основні аспекти своїх досліджень, висвітлили методи та підходи, використані у роботі, і представили результати свого аналізу. Експерти відзначили достатній рівень підготовки студентів та якість представлених робіт.