З нагоди дня студента 20.11.20 р. щороку у Сумському національному аграрному університеті традиційно обирають кращих студентів, які проявили себе в різних сферах навчально організаційно – виховному житті університету.
Серед обраних є і наші студенти. Це студент 3 курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Івасик Андрій Сергійович . Подяку Андрій отримав за високі успіхи у навчанні, активну громадську діяльність та підвищення іміджу університету. До того ж він є активним учасником процесу господарської діяльності в гуртожитку, приймає активну участь в ремонті секцій гуртожитку, в якому проживають студенти будівельного факультету.

Також було відзначено Панікаренко Анастасію Володимирівну, студентку 2 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» за відмінні успіхи в навчанні та високу організаційну діяльність на факультеті, активну участь у оновленні рекламного контенту та дизайну рекламних оголошень та проспектів зі спеціальностей будівельного факультету відповідно до єдиного стилю рекламних оголошень спеціальностей СНАУ, що рекомендовано офісом промоції СНАУ.