ЗУСТРІЧ АРХІТЕКТУРНОЇ СПІЛЬНОТИ ОБЛАСТІ У ГУБЕРНАТОРА З НАГОДИ ДНЯ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

1 липня 2021 року в Сумській облдержадміністрації відбувся захід, присвячений Дню архітектури України. Голова Сумської ОДА Живицький Д.О. привітав архітекторів міста та області з їх професійним святом. В заході також взяли участь викладачі архітектори будівельного факультету СНАУ. В ході зустрічі були обговорені шляхи співпраці з проектними організаціями міста та Національною спілкою архітекторів України.

Директор Департаменту містобудування та архітектури Сумської ОДА заслужений архітектор України Биков В.Б. відмітив в своєму виступі важливу роль для майбутнього міста і області молодої архітектурної школи м. Суми, створеної на базі будівельного факультету СНАУ.