ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ  З ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОВА ВОЛОДИМИРОМ АРТЮХОМ

13 липня 2023 року в Сумському художньому музеї імені Никанора Онацького відбулася зустріч студентів та викладачів спеціальності 191 Архітектура та містобудування Сумського НАУ та Сумського будівельного коледжу з головою Сумської ОВА Володимиром Артюхом та начальником управління містобудування та архітектури Сумської ОВА Заслуженим архітектором Володимиром Биковим. Студенти та викладачі СНАУ представили конкурсний проєкт реконструкції Майдану Незалежності в місті Суми, показали розроблений за сучасними інноваційним технологіями анімаційний відеоролик проєкту. Також було обговорено найгостріші питання , пов’язані з розробкою концепції комфортного сучасного житла для переселенців в Сумській області. Зустріч відбулася в дружній професійній атмосфері, де були означені основні завдання, які необхідно вирішити в проєктній концепції, враховуючи національні традиції, звичаї і демографічні фактори. Впевнені, що молоді архітектори нашого міста втілять свої інноваційні задуми в проєктному рішенні. Дякуємо організаторам за проведений захід.