ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ З ЗАСЛУЖЕНИМ АРХІТЕКТОРОМ, АКАДЕМІКОМ АКАДЕМІЇ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРОМ БИКОВИМ

05.10.2023 року в Сумському НАУ на факультеті будівництва та транспорту відбулася гостьова зустріч студентів архітекторів з начальником управління містобудування та архітектури Сумської ОВА Заслуженим архітектором України, академіком Академії архітектури України Володимиром Биковим. Метою зустрічі було обговорення важливих питань щодо збереження культурної спадщини пам’яток архітектури Сумщини та залучення ініціативної групи студентів спеціальності “Архітектура та містобудування” до науково-практичної роботи в даному напрямку. Співпраця студентів та науково-педагогічних працівників кафедри архітектури та інженерних вишукувань під керівництвом доцента Дмитра Бородая з управлінням містобудування та архітектури Сумської ОВА відбувається в рамках наукової тематики кафедри та відповідає регіональному спрямуванню освітньо-професійних програм за двома рівнями вищої освіти “бакалавр” та “магістр”.