ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИТЦВА ТА ТРАНСПОРТУ ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ВИПУСКНИКАМИ СУМСЬКОГО БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕЖДУ

07.03.2024 року представники факультету будівництва та транспорту СНАУ на чолі з деканом Олександром Соларьовим в рамках профорієнтаційної роботи відвідали Сумський будівельний коледж. Керівництво факультету зустрілося з випускниками коледжу спеціальностей 191 та 192, ознайомили майбутніх абітурієнтів з перспективами подальшого навчання в СНАУ. Людмила Циганенко та Дмитро Бородай ознайомили випускників з особливостями подальшого навчання у виші, з перспективами професійного розвитку і формуванні їх, як конкуретноспроможних фахівців в галузі Архітектури та будівництва, що є надзвичайно актуальною в найближчій перспективі розвитку країни. Олександр Драник надав інформацію щодо особливостей вступу в 2024 році. Чекаємо майбутніх абітурієнтів, випускників Сумського будівельного коледжу в стінах факультету будівництва та транспорту.