ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ З ОХТИРСЬКОГО ТА РОМЕНСЬКОГО РАЙОНІВ, БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ М. СУМИ
Цього тижня факультет будівництва та транспорту СНАУ продовжив традицію зустрічі з майбутніми абітурієнтами.
.
Викладачі факультету зустрілися з випускниками шкіл, коледжів та професійно-технічних училищ Охтирського та Роменського районів Сумщини. Під час заходу розповіли про перспективні професії, якими опікується факультет, умови вступу та успіхи викладачів і випускників у професійній сфері.
.
А в новоствореній лабораторії будівельного матеріалознавства та дорожнього будівництва Сергій Андрух провів заняття з випускниками напрямів будівництва та архітектури Сумського будівельного коледжу.
.
Такі профорієнтаційні зустрічі з учнівською та студентською молоддю мають велике значення для професійної самоідентифікації здобувачів освіти, сприяють здійсненню самостійного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням уподобань, здібностей, індивідуальних особливостей та запиту ринку праці задля безперешкодного інтегрування в майбутню професію.
.
Упевнені, що майбутні абітурієнти зроблять правильний вибір і вступлять на спеціальності факультету будівництва та транспорту Сумського НАУ!