Зустріч зі стейкхолдерами  – компанією “БАННЕРСТОР-Україна” в рамках проведення виїзного практичного заняття з дисципліни “Архітектурне проектування”

Викладачі будівельного факультету спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Архітектурне проєктування» на підприємстві «БАННЕРСТОР – Україна», що є стейкхолдером і партнером факультету. Дана проєктна організація дає можливості для працевлаштування випускників за двома спеціальностями, які працюють за фахом архітекторами та інженерами-будівельниками.

Слід відзначити, що на підприємстві плідно працюють не лише випускники, але і студенти факультету, тим самим поєднуючи теоретичне навчання в університеті з реальною проєктною практикою. На разі студенти 4 курсу (Дмитренко Анастасія, Талац Богдан, Петрова Софія) виконують проєкт житлового комплексу по вул. Героїв Крут у м. Суми, що відповідає тематиці курсового проєктування і робочій навчальній програмі з дисципліни «Архітектурне проєктування».

Метою заняття було ознайомлення студентів з особливостями реального проєктного процесу на підприємстві, використання сучасних інформаційних технологій в проєктуванні, спілкування з головними спеціалістами та обмін практичним досвідом.

В процесі спілкування, головний архітектор підприємства «БАННЕРСТОР – Україна» Катерина Хомич відзначила високий творчий потенціал випускників та студентів, уміння професійно використовувати інформаційні технології та зазначила на важливості розуміння майбутніми спеціалістами нормативної бази проєктування та застосування сучасних конструктивних систем в будівництві.

В результаті зустрічі вдалося окреслити ключові моменти, які є важливими для підготовки майбутніх фахівців в галузі архітектури та будівництва: безперечна важливість, як теоретичної, так і практичної підготовки, володіння інформаційними технологіями та методами творчого пошуку.